با توجه به موفقیت فاز نخست در ارائه اولین سامانه متن باز یکپارچه AutoVM برای مجازی ساز VMware ESXI، هم اکنون از فاز دوم سامانه رونمایی گردید. جهت اطلاع از بروز رسانی های فاز دوم لطفا به دانشنامه وب سایت مربوط مراجعه نمایید.

سامانه AutoVM چیست؟

سامانه AutoVM کنترل پنل متن باز مدیریت سرور مجازی (VPS) بر روی بستر مجازی ساز VMware ESXI میباشد و امکان مدیریت اتوماسیون کامل در ارائه فروش و خدمات سرور مجازی را در اختیار سرویس دهندگان قرار میدهد. پنل AutoVM انتخاب مناسبی برای ارائه دهندگان هاستینگ در ارائه سرور مجازی (VPS) بوده و افزایش چشم گیری در فروش و نحوه خدمات را به وجود می آورد. در حال حاظر سامانه AutoVM قادر به پشتیبانی از مجازی ساز VMware ESXI نسخه های ۵ و ۶ را برخودار و به زودی پشتیبانی از مجازی ساز KVM نیز به آن افزوده خواهد شد.

پنل AutoVM در ماه فوریه ۲۰۱۳ تحت تیمی متشکل از برنامه نویسان خبره بصورت مستقل فعالیت خود را آغاز نموده و تا به امروز بطور مداوم در حال بررسی، رفع باگ و بروزرسانی های جدید قرار گرفته تا هرچه بیشتر به سمت پایداری وتنوع در ارائه خدمات قدم برداشته و میزبان سرویس های شما مدیران شرکت های ارائه دهنده قرار گیرد. تمامی ایده های پیاده سازی شده در پنل توسط تیم پایا صورت گرفته و تمامی خطوط کد نویسی شده توسط تیم برای اولین بار پیاده سازی شده است. خرسندیم که برای اولین بار به پیاده سازی چنین سیستمی دست یافته ایم و با ورود به بازار جهانی با حمایت شما همکاران عزیزاقدام به گسترش سیستم جهت سهولت مدیریت سرور و افزایش ارائه کیفیت در جهت کسب رضایتمندی شما کارکنان عزیز قدم برداریم.

با تشکر از تیم برنامه نویسان و توسعه دهندگان عزیز پروژه، جناب آقای سعید جوهری، محمد امین جوادی، دانیال گردی، پارسا محبی، احمد نیکخو، حسن اصلانی
و طراحان عزیز، جناب آقای پوریا پوربابایی، حامد جلایی و مصطفی شریعت پور

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت سامانه به آدرس ذکر شده مراجعه نمایید.