پانک!

پروفایل

Name: Alireza pourmahdavi

NickName: PunkGeek

Specialization: Virtualization (ESXI), OpenStack, GNU/Linux, Python, Bash, PHP

Birthday: 20/4/1997

3 دیدگاه

  1. درود بر شما خسته نباشید بسیار وبسایت مفید ! سبک و عالی رو دارا هستید
    لطفا با بنده در تماس باشید باهاتون کار مهمی دارم
    سپاسگزارم از شما
    id skype : kourosh.ebra
    gmail : kourosh.ebra@gmail.com
    number : +989013462825
    id telegram : kouroshez

    سپاسگزار از شما

  2. Well maamacdia nuts, how about that.

  3. I read your potnsig and was jealous

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود

*

کپی رایت © 2017 پانک!

بالا ↑